Marocké Nagano přinese změny i bez ohledu na umístění. Kdo by mohl zamířit na Ostrovy?

Pro mnohé poměrně neznámý tým, který v Kataru zažívá své Nagano. Bez ohledu na konečné umístění a potažmo zisk cenné trofeje se tahle parta nesmazatelně zapíše do historie své země, ale i do historie celého afrického kontinentu. A takový úspěch sebou přináší i zájem klubových dravců, kteří větří v této kabině velký potenciál. Jedním z nich by mohla být i současná jednička Sevilly, která patří ke klíčovým tvářím tohoto úspěchu.

Marocké Nagano přinese změny i bez ohledu na umístění. Kdo by mohl zamířit na Ostrovy?

Jednatřicetiletý brankář Yassine Bounou patří k zajímavým tvářím La Ligy, přestože mnohými možná nikdy nebyl vnímán jako výraznější tvář na svém postu.

Odchovanec Wydad Casablanca sbíral herní praxi v rezervním týmu Atlética Madrid, poté našel azyl například v Gironě. Už jen fakt, že si jej vytipovala Sevilla, která jím nahradila českého legionáře Tomáše Vaclíka, jasně hovoří o jeho kvalitách.

Podle informací webu Fichajes vše nasvědčuje tomu, že hrdina letošního turnaje v Kataru obdrží zřejmě několik nabídek, které by mohly znamenat jeho kariérní posun. Jedním ze zájemců ovlivněným výkony Bounoua jsou Rudí ďáblové, kteří v něm vidí možnou novou tvář mezi tři tyče na Old Trafford.

Jeho výkony v Kataru ale nejsou pro fanoušky La Ligy příliš velkým překvapením. Bounou byl v minulé sezóně vyhlášen nejlepším brankářem španělské nejvyšší soutěže a své výkony potvrzuje také v té právě probíhající.

Sevilla tuší, že o svou oporu může přijít, ale zároveň by si mohla přijít na zajímavé peníze. Manchester United má podle zmíněného zdroje Fichajes přispěchat již po mistrovství světa s nabídkou ve výši 40 milionů liber.