Newcastle zatím příliš nerozhazoval, ale za tvůrce hry by si klidně připlatil. Které jméno si vyhlédl?

Dosavadní třetí místo Newcastlu v tabulce Premier League může být pro mnohé překvapením, ale taktéž je nutné si připustit, že tamní kouč Eddie Howe odvádí velmi dobrou práci. Bez ohledu na to, o jak zajímavé finanční zázemí se může opřít, vybírá spíše efektivní zboží. To ale neznamená, že za schopného tvůrce hry by si klidně nepřiplatil. Navíc ve chvíli, kdy sám usoudil, že by se mu střední záložník podobného formátu hodil.

Newcastle zatím příliš nerozhazoval, ale za tvůrce hry by si klidně připlatil. Které jméno si vyhlédl?

Straky kradou body prakticky všude a jsou velkým překvapením tohoto ročníku anglické nejvyšší soutěže. Jistým signálem bylo již jaro minulé sezóny, ale v této se svěřenci Eddie Howea ucházejí o účast v Lize mistrů, což bylo ještě před časem pro mnohé nemyslitelné.

Podle španělského listu Marca bude Newcastle hledat také v nadcházejícím zimním přestupovém období vhodné posílení kádru a jedním takovým má být angažování ofenzivního záložníka Nabila Fekira z Realu Betis.

Devětadvacetiletý francouzský legionář se zajímavou minulostí v Lyonu byl před pár lety spojován i s možností přesunout se na Ostrovy, ale jednání s Liverpoolem nakonec selhala.

Není žádným tajemstvím, že samotný Fekir by balil kufry hned, neboť jej Premier League vždy lákala. Straky s bohatým vlastníkem v zádech chtějí svůj plán přetavit v přestup a neváhají údajně předložit účastníkovi La Ligy nabídku ve výši 60 milionů eur. Takto vysokou částku si nemůže dovolit ani Barcelona, která byla s jeho jménem na začátku tohoto roku spojována.