Na seznamu přestupových cílů Realu se objevilo i záložní eso Manchesteru United

Je to potvrzeno hned z několika zdrojů, a tudíž se to zdá být už naprosto jisté. Španělský gigant Real Madrid bude nejpozději v letním přestupovém období shánět 1-2 kvalitní posily do zálohy. Z Manchesteru United si přitom vyhlédl Bruna Fernandese.

Na seznamu přestupových cílů Realu se objevilo i záložní eso Manchesteru United

Toni Kroos zanedlouho oslaví třiatřicáté narozeniny, Luka Modrič dokonce již osmatřicáté. A protože se Fede Valverde čím dál více začíná usazovat na křídle, je jasné, že Real bude potřebovat do zálohy alespoň dvě kvalitní posily.

Španělský deník Sport a portugalské periodikum Record se společně shodly, že se Bílý balet během letního přestupového období do svých řad pokusí získat záložníka Manchesteru United Bruna Fernandese.

Trenér Carlo Ancelotti na tomto hráči údajně nejvíce obdivuje jeho zápal pro hru, vysoké pracovní nasazení, a především přímočarost. Jeho přesné pasy dokáží rychle měnit obraz hry, z čehož by mohl těžit takový Vinícius Jr. anebo právě Valverde.

K úspěšnému završení přestupu je ovšem vždy zapotřebí i souhlas druhé strany a ten my nyní nemáme. Doposud ani nevíme, kde se Fernandes se svými myšlenkami nachází a zdali by byl ochotný vyměnit Divadlo snů za nově zrenovované Santiago Bernabeu.

Kromě portugalského záložníka momentálně ve službách Rudých ďáblů Real také pokukuje po Slovákovi Stanislavu Lobotkovi z Interu Milán. Zatímco Fernándes je ale spíše ofenzivně zaměřeným středopolařem, Lobotka je pro změnu defenzivně.