Kačarabův nejlepší výkon za celou dobu, co je ve Slavii? Byl naprosto dominantní po všech stránkách...

Pod třemi čistými konty Slavie za sebou je podepsán i sedmadvacetiletý ukrajinský stoper Taras Kačaraba, jenž sehrál ve čtvrtek proti proti Ballkani již své dvacáté soutěžní představení v sezoně 2022/2023.

Kačarabův nejlepší výkon za celou dobu, co je ve Slavii? Byl naprosto dominantní po všech stránkách...

Od úvodu loňského roku, kdy dorazil do Edenu z libereckého stadionu U Nisy, už sehrál za sešívané "S" 66 ostrých duelů, podle Jindřicha Trpišovského ale sehrál svůj nejlepší zápas právě tento týden.

"Tarasovi jsem říkal, že to byl možná jeho nejlepší výkon ve Slavii. Hlavně v první půli, kdy hrál blízko u mě, byl naprosto dominantní po všech stránkách. Vyhrával souboje, dobře četl hru, někdy okolo 25. minuty skvěle zachránil nebezpečnou situaci, kdy jsme propadli," rozplýval se na konto odchovance Šachtaru Doněck šéf vršovické lavičky, jehož hodnocení nabídly stránky slavia.cz.

Protože úřadující vicemistři z Fortuna arény nemohou dlouhodobě využívat ani Davida Hovorku, ani Eduarda Santose, Kačarabovi vytížení evidentně pomáhá a časem by třeba umlčet i kritiky jeho výkonů. "I ve druhé půli byl výborný, skvěle rozehrával, byl jsem z něj nadšený. Byl dominantní, sebevědomý, podal výborný výkon," zaznělo v pozápasových chvalozpěvech šestačtyřicetiletého experta z Edenu.

O pátou nulu v řadě budou Kačaraba a spol. usilovat v nedělní bitvě o Vršovice proti Bohemians 1905.

Kolář přiznává, že je s ním těžké pracovat: Začal jsem víc makat a změnil jsem i myšlení směrem k fotbalu