Jak se to mohlo stát? Klopp nevěřil vlastním očím, když jeho svěřenci nedokázali skórovat

Liverpool prochází výkonnostní renesancí, a potvrdila to prohra 0:1 s ne dobře hrajícím nováčkem Premier League z Nottinghamu. Liverpool byl po celý zápas jasně lepším týmem, ale zaparkovaný autobus domácího celku po vstřelené brance nepustil hosty ke slovu. A Jűrgen Klopp se trápí.

Jak se to mohlo stát? Klopp nevěřil vlastním očím, když jeho svěřenci nedokázali skórovat

Zatímco v loňské sezóně bojoval Liverpool do posledního dechu o titul a prohrál jen o jeden jediný bod, letos to vypadá spíše na boj o pohárovou Evropu. Z posledních pěti zápasu Premier League vyhráli svěřenci Jűrgena Kloppa pouze dva zápasy. Prohra s Nottinghamem tak nezvěstí nic dobrého.

,,Je to pro nás velká, velká rána, protože jsme sem přijeli a chtěli jsme získat tři body. Když se podíváte na zápas zpětně, řeknete si, jak se to mohlo stát? Ale stalo se a tak to je," smutnil na pozápasové tiskové konferenci kouč Liverpoolu.

,,Nemám ponětí, jak nemůžeme skórovat ze standardek," nechápal Klopp, jehož svěřenci po prohře s nováčkem okupují až sedmou pozici tabulky.

Pětapadesátiletý Němec je v Liverpoolu už neskutečných sedm let a jelikož dovedl Liverpool k zisku Ligy mistrů i titulu v Premier League, nezdá se být jeho pozice nikterak ohrožena i přes momentální krizi.

TĚMTO CHLAPCŮM TO BĚHÁ! PODÍVEJTE SE NA PĚTICI NEJRYCHLEJŠÍCH HRÁČŮ LETOŠNÍ PREMIER LEAGUE