Co s Ronaldem? Padl už i bizarní odchod do Atletica Madrid. Nyní se jedná s Lisabonem

Portugalský fotbalový klenot Cristiano Ronaldo neposilní Atletico Madrid, jak někteří spekulovali. Uvedl to poslední červencový pátek prezident španělského klubu Enrique Cerazo.

Co s Ronaldem? Padl už i bizarní odchod do Atletica Madrid. Nyní se jedná s Lisabonem

Šéf Atletica při prezentaci nové posily Nahuela Molinu zdůraznil, že argentinský obránce je poslední posilou Atletica v letním přestupovém období. Tím jistě prezident Atletica výrazně potěšil zejména fanoušky klubu, kteří se k diskuzím ohledně možného příchodu slavného Portugalce s ohledem na jeho předchozí působení u městského rivala Realu Madrid stavěli vyloženě negativně. Na přípravný zápas Atletica si fanoušci dokonce přinesli transparent s nápisem CR7 not welcome, tedy Cristiano Ronaldo není vítán.

Ronaldo přitom v týdnu opět zdůraznil svou touhu opustit Manchester United, aby si v nadcházející sezóně zahrál Ligu mistrů, do které se po loňské nepovedené sezóně klub z Old Trafford neprobojoval. Vedení anglického klubu však nadále trvá na tom, že fotbalista není na prodej a dalo Ronaldovi podmínku podpisu nové smlouvy a odchodu na případné hostování.

Podle serveru The Athletic začal nově Ronaldův agent Jorge Mendes jednání se Sportingem Lisabon, ve kterém právě sedmatřicetiletý útočník odstartoval svou hvězdnou kariéru a v roce 2003 poprvé přestoupil do Manchesteru United.

Každopádně,odchod Ronalda je zjevně neodvratitelný. Ronaldo totiž s týmem Manchesteru neodcestoval ani na sobotní přípravný zápas právě s Atleticem Madrid do Osla. Otázkou je i jeho start v nedělním duelu proti Rayu Vallecanu, který bude pre "Rudé ďábly" generálkou na nový ročník Premier League. Ronaldo se navíc neobjevil ani v jednom přípravných utkání týmu ten Haga.

Zdroj: en.atleticodemadrid.com

Nové střelecké tváře na Ostrovech, které se v nadcházejícím ročníku Premier League vyplatí sledovat