První letní podpis Lišek? Rodgers ztrácí důvěru ve schopnosti Schmeichela a zvažuje dvě jména

Osmé místo v tabulce minulého ročníku Premier League mohli v táboře Lišek hodnotit rozporuplně. Jen o kousek jim utekla možnost bojovat v pohárové Evropě, na druhou stranu dokázali držet krok s nejlepšími kluby z Anglie, i když ztráta na Citizens a Reds byla značná. Leicester zatím jako jediný tým z Ostrovů nepřivedl do svých řad žádnou novou tvář, což by se však mohlo rychle změnit.

První letní podpis Lišek? Rodgers ztrácí důvěru ve schopnosti Schmeichela a zvažuje dvě jména

Tamní kouč Brendan Rodgers aktuálně řeší, kdo by měl v jeho týmu od úvodních kol nového ročníku Premier League strážit tři tyče. Lišky se mohly dlouhé roky spolehnout na služby dánského reprezentanta Kaspera Schmeichela, ale podle informací serveru GFFN by mohla prostor dostat nová tvář.

Současný kapitán Lišek má být dokonce na odchodu z Anglie a během nadcházejících týdnů se upsat OGC Nice. Rodgers má vytipované dvě jména, která by jej mohla nahradit. Jedním je Alban Lafont z Nantes, druhým pak Bernd Leno z Arsenalu. Třicetiletý německý reprezentant s minulostí v Leverkusenu již delší dobu usiluje o odchodu z Londýna.

O jeho schopnost se dlouhodobě zajímají kluby z Itálie, ale do závodu o jeho podpis se aktuálně přihlásil právě Leicester. Gunners mu bránit nebudou, neboť se mohou spolehnout na schopnosti Aarona Ramsdalea. Leno má bohaté zkušenosti, které by mohly Liškám pomoci ve snaze opět nakouknout do pohárové Evropy.

Zdroj: getfootballnewsfrance.com