2,5 miliardy putuje do Monaca! Tchouaméni patří Realu Madrid

Aurélien Tchouaméni se stal oficiálně posilou Realu Madrid. Podle italského novináře Fabrizia Romana činí přestupová suma 80 milionů eur (1,97 miliardy korun) plus 20 milionů eur (494 milionů korun) v bonusech. 

2,5 miliardy putuje do Monaca! Tchouaméni patří Realu Madrid

Je vám 22 let a klub za vás vysází 2,5 miliardy korun. Neumíte si to představit? To mladičký Francouz Aurélien Tchouaméni ode dneška ano. S přehledem se stal největším přestupem dosavadního přestupového období a po štacích v Bordeaux a Monacu se stěhuje do Madridu.

V Realu se setká s kolegou z francouzské reprezentace, s Eduardem Camavingou. Tímto přestupem Real jasně ukázal, že myslí na budoucnost a na časy, až Luka Modrič nebo Casemiro odejdou do důchodu, což nebude dlouho trvat. Nastupují mladící jako právě Camavinga nebo Valverde.

Pro Monaco se jedná o další obrovský výdělek v posledních letech. Jen si vzpomeňme na jména jako Mbappé, Bernardo Silva nebo Bakayoko.Tchouameni je rozhodně jedním z největších talentů poslední doby a právě proto si ho "Bílý Balet" vybral. 

Rozhodně bude zajímavé sledovat, jak si zvykne na španělský fotbal a jak rychle se aklimatizuje do týmu, ve kterém bude muset tvrdě bojovat o svou pozici hned s 5 hráči.

zdroj: Fabrizio Romano