Dostane Pavel Vrba první z vysněných posil? Na Bazaly míří ostřílený odchovanec

7 let. Přesně tak dlouho trvala kariéra Michala Frydrycha mimo Ostravu. Podle všech informací by se měl tento "ztracený synek" vrátit domů a být první velkou posilou pro nového trenéra Pavla Vrbu.

Dostane Pavel Vrba první z vysněných posil? Na Bazaly míří ostřílený odchovanec

Poslední dvě sezony strávil Michal Frydrych v dresu Wisly Kraków hrající polskou Ekstraklasu. V jeho barvách odehrál celkem 55 utkání, v nichž vstřelil sedm branek. Na štaci do Polska se vydal po 5 sezónách v pržaské Slavii, kde se stal důležitým článkem týmu. 

186 centimetrů vysoký fotbalista má za sebou tři tituly nebo zápas na Camp Nou proti Barce, kterou zde pomohl celému týmu vynulovat. Baník jako takový v posledních letech tápe a ne a ne se dostat blíž k bojům o vysněný titul, který je na míle a kilometry daleko, protože strádá i za Spartou. 

Právě Michal Frydrych by mohl být tím pravým lepidlem do celé sestavy. Má za sebou hned několik sezón v lize i v zahraničí, takže o zkušenosti nebude nouze, je mu stále jen 32 let, takže nějaké tři roky může ještě hrát a hlavně může být důležitým faktorem v kabině "Chaharů".

Stejně jako Václav Pilař v Plzni může plnit funkci důležitého hlasu kabiny v těžkých chvílích a mohl by se dokonce stát kapitánem. Schopností na to má požehnaně a právě Baník potřebuje personu, která bude umět strhnout jak v kabině, tak na hřišti.

zdroj: Sport.cz