Souček s Coufalem si finále Evropské ligy nezahrají. Frankfurt si to o cennou trofej rozdá s Rangers

Čtvrteční večer nabídl rozuzlení nad finálovým složením Evropské a Konferenční ligy. West Ham se snažil odčinit manko vzniklé před týdnem v Londýně, ale na půdě Frankfurtu se dostal poměrně rychle do početního oslabení a o výhře německého celku rozhodla jediná trefa Borrého z prvního poločasu.

Lipsko si vezlo do Skotska jednobrankový náskok, ale domácí jej dokázali velmi rychle odmazat po brankách Taverniera a Kamary. Nkunku ve druhé půli ještě vykřesal naději hostů, ale devět minut před koncem rozhodl o postupu Rangers Lundstram.

Finále konferenční ligy nabídne poměření sil mezi AS Řím a Feyenoordem. Římané doma uspěli proti Leicesteru a po úvodním zápase 1:1 rozhodla o postupu trefa Abrahama z jedenácté minuty. Marseille chtěla na své půdě odčinit ztrátu z Rotterdamu, ale bezbranková remíza nahrála do karet Feyenoordu.