Siegl vyzdvihl Provoda a smekl před celou Slavií: Hráči přesně vědí, jakou mají roli, neremcají a plní ji

Horst Siegl je sice ikonou Sparty, to však neznamená, že nemůže ocenit výkony konkurenční Slavie, která se po 28. kole Fortuma:ligy opět vrátila na čelo tabulky.

Siegl vyzdvihl Provoda a smekl před celou Slavií: Hráči přesně vědí, jakou mají roli, neremcají a plní ji

A jeho predikce do zbytku základní části, v níž už se odehrají jen dva zápasy? "Slavia si do nadstavby první místo udrží, je favoritem," uvedl v interview pro iSport.cz třiapadesátiletý exreprezentant.

Byť jsou sešívaní stále ve hře i v pohárové Evropě, útok na čtvrtý primát v řadě myslí vážně a výraznou překážkou by v tomto směru neměly být ani celky Jablonce a Zlína...

"Musím smeknout před tím, jak Slavia reaguje na obě soutěže. Hráči přesně vědí, jakou mají roli, neremcají a plní ji," chválil konkurenta držitel jedenácti mistrovských titulů, jehož slova vyšla ve Sportu.

A někdejší ofenzivní hráč Kaiserslauternu dokonce vyzdvihl i jednotlivce, v tomto případě navrátilce z dlouhodobé marodky Lukáše Provoda, který se proti Pardubicím blýskl dvěma přesnými zásahy.

"Je to fantastický, skromný kluk," vyzdvihl bývalého záložníka Českých Budějovic portálem isport.blesk.cz citovaný čtyřnásobný nejlepší kanonýr domácí nejvyšší soutěže.

Plzeň ztrácí dech, už měsíc nevyhrála – Slavia zase o bod vede. Sparta dotahuje a Vrba přeje rivalovi postup v EKL

Zdroj: isport.blesk.cz