Mám úsměv na tváři, protože jsem si konečně mohl užít fotbal bez bolesti, přiznal prohrou nevykolejený Coufal

Vladimír Coufal (29) je zpátky ve fotbalovém koloběhu. Byť jeho West Ham United překvapivě podlehl na půdě Brentfordu 0:2, on sám měl úsměv na tváři, protože už mu jeho milovaný sport hodně chyběl...

Mám úsměv na tváři, protože jsem si konečně mohl užít fotbal bez bolesti, přiznal prohrou nevykolejený Coufal

"Jsem vděčný, že jsem zpět. Plánovali jsme, že se vrátím po reprezentační přestávce, a stále nás čeká velmi důležitá část sezony. Jsem zklamaný, že jsme s Brentfordem prohráli, ale i tak mám úsměv na tváři, protože jsem si konečně mohl užít fotbal bez bolesti," oznámil webem ČT Sport citovaný exslávista s libereckou minulostí.

Problémy s tříslem ho omezovaly již od loňského léta, čili necelý rok. "Trápil jsem se s tím od začátku sezony a nebylo to dobré. Teď si ale užívám každý trénink a jsem rád, že jsem zpět," doplnil zkušený český reprezentant, jenž kvůli svému zranění přišel i o baráž k MS 2022.

Rekonvalescence po únorovém chirurgickém zákroku se nakonec protáhla o něco déle, ale to už je minulost. "Od operace uplynulo už sedm týdnů a bylo to dlouhé. Musím poděkovat všem lékařům a kondičním koučům v týmu. Také moc děkuji manželce, která se o mě starala jako o třetí dítě, protože jsem den po operaci nemohl dělat skoro nic. Jen jsem ležel na pohovce. Když jsme se rozhodli pro operaci, bylo v plánu, abych se vrátil co nejdříve. Profesor Ernest Schilders, který mě operoval, odvedl opravdu dobrou práci. Po šesti týdnech řekl, že se mohu připojit k týmu, ale já už jsem byl připravený hrát po pěti," zakončil na serveru ceskatelevize.cz "Cuf", který už se nyní cítí v pořádku a kouči Davidu Moyesovi bude k dispozici jak na Olympique Lyon, tak na Burnley, Chelsea i Arsenal.

Svozil ví, že Baníku už v roce 2022 vůbec nemusí pomoci: Nic s tím nenadělám, vrátím se silnější

Zdroj: ceskatelevize.cz