Pelta naznačil velký jablonecký odliv. Týkat se může 9 známých tváří včetně Kadlece, Pilaře, Kroba či Nešpora

Václav Kadlec už si po svém návratu z profesní penze vyzkoušel tři klubové adresy - po Červených Janovicích a Mladé Boleslavi, kde se svého času nedohodl na nové smlouvě, už pár měsíců zařezává v Jablonci, nicméně za ten toho k tomuto datu mnoho neodehrál.

Pelta naznačil velký jablonecký odliv. Týkat se může 9 známých tváří včetně Kadlece, Pilaře, Kroba či Nešpora

Devětadvacetiletý ofenzivní fotbalista sice během pěti vystoupení a více než 100 odehraných minutách neokusil hořkost porážky (byla z toho jedna výhra a čtyři remízy), nicméně za dotyčný čas vygeneroval jen jednu gólovou asistenci, což znamená, že poslední branku v první české lize zaznamenal před necelými čtyřmi lety.

V průběhu jara prý zabránily většímu vytížení dvě nemoci, díky nimž přišel o několik ligových kol včetně pohárového semifinále na Spartě, kam se dost těšil. A protože chyběl v nominaci i minulý týden proti Pardubicím, severočeští fanoušci se začali ptát, co se děje...

"Teď už je v pořádku," citoval server isport.blesk.cz slova jabloneckého mluvčího Martina Bergmana, což si vykládáme tak, že do zbývajících tří kol proti Zlínu, Slavii a Baníku Ostrava už bude připraven naskočit.

Je však otázka, zda to nebudou jeho poslední tři zápasy v zelenobílém dresu. Na Střelnici totiž končí smlouva najen jemu, ale i dalším osmi borcům (Martinu Nešporovi, Ali Abubakarovi, Tomáši Hübschmanovi, Václavu Pilařovi, Davidu Štěpánkovi, Janu Krobovi, Vojtěchu Kubistovi i Vlastimilovi Hrubému) a může z toho být v kabině velký třesk i odliv.

Tím spíš, když majitel Miroslav Pelta příliš velkou spokojenost nevykazuje. "Někteří nepředvádí výkony na to, jak jsou ohodnoceni. Zatím to nechci řešit, nechci do kabiny zatahovat nervozitu," pronesl na stránkách Deníku Sport první muž jabloneckého fotbalu, pro jehož značku je nyní prioritou jistota záchrany a vyhnutí se baráži.

Z ligy nemusí nikdo sestoupit! Porušuje LFA soutěžní řád, když se v baráži mohly objevit Sparta A i Sparta B?

Zdroj: isport.blesk.cz