Bayern se obává o budoucí spolupráci s Gnabrym. Kdo by jej chtěl zlákat pro svůj záměr?

Bavorský obr ve svých řadách ukrývá celou řadu klenotů, o které je v Evropě zájem. Jedním z nich je i německý reprezentant Serge Gnabry, jehož smlouva v Allianz Aréně vyprší již na počátku příštího léta. Bayern by se nebránil prodloužení spolupráce, ale ve hře je i možnost, že hvězdné křídlo změní klubové barvy.

Bayern se obává o budoucí spolupráci s Gnabrym. Kdo by jej chtěl zlákat pro svůj záměr?

Opora německé reprezentace a Bayernu Mnichov cítí, že si může diktovat podmínky. I proto by si ráda platově polepšila, což by mohl být problém pro jeho současného chlebodárce. Šestadvacetiletý hráč požaduje roční mzdu 15 milionů eur, což se bundesligovému obrovi příliš nezamlouvá.

Gnabry se těší výborné formě, kterou dokládá i třináct přesných zásahů v tomto ročníku Bundesligy. Bayern Mnichov bude muset reagovat již během letošního léta, neboť by jej za rok musel pouštět zdarma.

Současné situace by rád využil Real Madrid, který má s hráči Bayernu dobré zkušenosti. Od roku 2014 zde působí Toni Kroos, v této sezóně se pak může spolehnout na schopnosti Davida Alaby. Los Blancos nyní zvažují, zda by se jim vyplatilo Gnabrymu jeho platové požadavky odkývnout a získat tak zajímavou posilu do ofenzivy.

Zdroj: sportskeeda.com