Kroos a Modrič možná neumí až tak dobře bránit, ale dokáží se týmu zcela odevzdat, chválí Ancelotti

Španělský Superpohár, neboli tamní první trofej roku 2022, přistála do rukou hráčů Realu Madrid, kteří už se z této prestižní ceny radovali celkově podvanácté.

Kroos a Modrič možná neumí až tak dobře bránit, ale dokáží se týmu zcela odevzdat, chválí Ancelotti

Athletic Bilbao rozesmutnili střelci Karim Benzema a Luka Modrič, jenž se stal v šestatřiceti letech nejstarších střelcem v historii Superpoháru.

"Z tohoto klání si můžeme hodně odnést. Zejména to, že máme velmi dobrý kádr připravený bojovat o cokoliv. Dokážeme hrát různými způsoby. Kroos a Modrič možná neumí až tak dobře bránit, ale dokáží se týmu zcela odevzdat. Trofej jsme si zasloužili. V Saudské Arábii jsme odehráli dva jiné, ale dobré zápasy," rekapituloval úspěšný výlet za exotikou hlavní kouč Bílého baletu Carlo Ancelotti, jehož vyjádření nabídl portál sport.sk.

Velezkušený italský odborník se dočkal v Realu již páté trofeje (ovládl i španělský Královský pohár, Ligu mistrů, Superpohár UEFA i klubové mistrovství světa). "Vítězství je výsledkem tvrdé práce. Musíme si ho vážit, protože ne vždycky se věci vyvíjí jen dobře. V Neapoli i Evertonu jsem odváděl dobrou práci, ale nevyhrál jsem tam vůbec nic," připomněl své předešlé týmové adresy Ancelotti, jehož ohlasy nabídl server sport.aktuality.sk.

Jeho družině plné zkušených tváří se momentálně daří také v LaLize, jíž vede o pět bodů před Sevillou. Opět do akce půjde třináctinásobný šampion Ligy mistrů uprostřed pracovního týdne proti Elche, jehož vyzve v rámci Copa del Rey.

Zdroj: sport.sk