Nepokoje v Manchesteru pokračují: Martial nechtěl být v týmu, tvrdil trenér Rangnick. Není to pravda, ohradil se útočník

V minulém ligovém kole mezi Aston Villou a Manchesterem United se v sestavě neobjevil útočník Rudých ďáblů Anthony Martial. Podle německého trenéra Rangnicka Francouz odmítl nominaci, to však šestadvacetiletý hráč odmítá.

Nepokoje v Manchesteru pokračují: Martial nechtěl být v týmu, tvrdil trenér Rangnick. Není to pravda, ohradil se útočník

„Nechtěl být v týmu, jinak by tady s námi byl,“ uvedl po zápase německý kouč na adresu Martiala, jehož slova zveřejnil web sport.cz. Jeho United s řadou absencí nezvládli udržet dvoubrankové vedení a s Aston Villou pouze remizovali 2:2.

Na toto tvrzení se Martial tvrdě ohradil. „Jsem tady sedm let a nikdy jsem nebyl ke klubu a jeho fanouškům neuctivý. A nikdy nebudu. A také bych nikdy neodmítl za Manchester United nastoupit,“ sdělil na Instagramu francouzský útočník.

Martial působí na Old Trafford od roku 2015 a v klubu by podle smlouvy měl vydržet ještě dva roky. Dosud zde odehrál 268 utkání a nastřílel 79 branek. Momentálně se mu nedaří probojovat do sestavy, když v aktuální sezoně Premier League byl pouze dvakrát v základní sestavě, a tak není vyloučen lednový odchod.

Zdroj: sport.cz