Cicilia sestřelil v prodloužení Karvinou a poslal Slovácko do čtvrtfinále MOL Cupu

Bohemians, Hradec Králové, Jablonec, Mladá Boleslav a Sparta. To byli do dneška známí účastníci čtvrtfinále MOL Cupu. Po prodlužovaném dramatu na východě Moravy se k nim večer přidalo i Slovácko.

Podruhé během pár dní se střetli moravské týmy Karviná a Slovácko. I po druhé, stejně jako o víkendu v lize skončil zápas po 90 minutách nerozhodně. V pátečním pohárovém střetnutí se tak prodlužovalo. A šťastnější bylo domácí Slovácko. Které tak slaví postup do dalšího kola.

Karviná přitom na hřišti favorita začala lépe a už  24. minutě ji poslal do vedení po rohovém kopu Šindelář. Slovácko pak 65 minut bušilo do obrany Karviné, ale ta hrdinně odolávala. A až když si svěřenci Bohumila Páníka začali myslet na čtvrtfinále, domácí jejich obranné valy prolomili. Holzer našel hlavu Václava Jurečky a ten srovnal v druhé minutě nastavení na 1:1. Na další změnu skóre se pak čekalo až do poslední minuty první půle prodloužení, kdy Cicilia odčinil sou neproměněnou šanci z normální hrací doby a hlavou překonal Bolka, o čtyčři minuty později pak dal stejný hráč výsledku z penalty definitivní podobu.