Londýnský zdroj: Coufal cítil bolest celé týdny a jeho tělo prostě řeklo stop, potřebovalo pauzu

Ostřílený krajní bek Vladimír Coufal sice nenastoupil v Evropské lize proti Rapidu, nicméně v posledním kole Premier League před mezinárodní přestávkou proti Brentfordu už hrál.

Londýnský zdroj: Coufal cítil bolest celé týdny a jeho tělo prostě řeklo stop, potřebovalo pauzu

I tak se však nakonec devětadvacetiletý fotbalista omluvil z reprezentačních povinností proti Walesu a Bělorusku, s tím, že oficiálním důvodem měly být zdravotní peripetie.

Na Kladiváře specializovaný portál Claret and Hugh ovšem s odstupem několika dní upřesnil, že spíš něž nějaký konkrétní problém šlo o celkovou únavu materiálu a exslávista zkrátka potřeboval po náročném programu odpočinek...

"Coufalovo tělo prostě řeklo stop, potřebovalo pauzu. Hrál bez přestávky osmnáct měsíců. Bolest už cítil celé týdny," zaznělo ve zmíněném médiu, jehož citoval domácí server aktualne.cz.

Pravdou je, že Coufal dorazil do britské metropole loni v říjnu a od té doby odehrál za Kladiváře v Premier League úctyhodných 41 zápasů. Další tři vystoupení přidal v FA Cupu a Ligovém poháru, nemluvě o národním týmu Česka.

Bude mu dvoutýdenní pauza stačit, nebo si ještě volno prodlouží i na tento víkend, kdy se West Ham představí v Goodison Parku proti Evertonu?

Nech lidi mluvit a jdi svojí cestou. Ty sám nejlíp víš, kde jsi a kde bys měl být, vzkazuje Csaplár Součkovi

Zdroj: aktualne.cz