Tottenham přehrál Aston Villu, West Ham přišel o bod gólem v nastavení. Liverpool s City za bod

Sedmým kolem pokračuje v neděli také anglická Premier League. Souček a spol. přišli o bod v domácím utkánís Brentfordem gólem z poslední minuty nastavení. Šlágr kola mezi Liverpoolem a Manchesterem City dopadl remízou 2:2.

V souboji s Crystal Palace vedly "Lišky" z Leicesteru ve druhé půli až do šedesáté minuty 2:0 po brankách Iheanacha a Vardyho z 31., respektive 37. minuty. V jednašedesáté minutě se povedlo domácímu Crystalu snížit zásluhou Michaele Olise a vyrovnání přinesl Crystalu o jedenáct minut později Jeff Schlupp.

Tottenham, který má za sebou dvě ligové porážky, se v domácím v souboji s Aston Villou vedenídostal do 1:0 po brance Höjbjerga z první půle. I když meli Kohouti herně navrch, povedlo se v 67. minutě Ollie Watkinsovi srovnat na 1:1. Rozuzlení tak přišlo o čtyřiminuty později, kdy si Matt Targett do vlastní sítě srazil míč obraným skluzem poté, co se snažil ubránit Lucase Moura.

West Ham prohrál doma na Olympijském stadionu s Brentfordem 1:2. Brezford se dostal do vedení gólem Mbeuma už v první půli, ale domácím se povedlo v 80. minutě vyrovnat zásluhou Bowena. Když už to vypadalo, že utkání skončí jednobrankovou remízou, připravil Hammers o bod gólem v páté minut nastavení Yoane Wissa. Za Kladiváře nastoupil v základu i český záložník Tomáš Souček. Alex Král odseděl utání na lavičce náhradníků a Vladimír Coufal nebyl kvůli zranění na zápas ani nominován.

V utkání Liverpoolu s Manchesterem City padaly branky až ve druhé půli. Reds se dvakrát dostali do vedení, ale fotbalisté City dokázali v obou případech na góly bleskurychle reagovat. Liverpool je tak po sedmi zápasech druhý a s patnácti body o pouhý bod za Chelsea. City jsou na třetím místě se čtrnácti body.