Po Šulcovi zatoužil Norimberk. Žádnou závratnou částku však Viktorii za mladou naději nenabídl...

I když už nefigurují na soupisce plzeňského áčka Michal Hlavatý, Adriel Ba Loua ani Jakub Brabec, i tak je přibližná hodnota kádru Viktorie přibližně 570 milionů korun. 

Po Šulcovi zatoužil Norimberk. Žádnou závratnou částku však Viktorii za mladou naději nenabídl...

Alespoň tedy podle specializovaného serveru transfermarkt.com.

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, po nečekaném vyřazení z Evropské konferenční ligy měli dostat svolení k odchodu všichni hráči Bílkova výběru až na tři jedince.

Zelená se netýká reprezentantů Lukáše Kalvacha, Pavla Buchy a Pavla Šulce, jejichž setrvání má být nezbytné i kvůli zamýšlenému prodeji, aby byla západočeská značka z Doosan arény co nejatraktivnější.

Posledně jmenovaný dvacetiletý středopolař, jenž je současnou oporu jednadvacítky, které nově velí trenér Suchopárek, už měl přitom mít dokonce před časem na stole konkrétní nabídku k odchodu...

O bývalého kreativního hráče Českých Budějovic, Opavy či Vysočiny Jihlava se zajímal účastník druhé bundesligy 1. FC Norimberk, který dokonce Plzni učinil nabídku.

Půl milionu eur, čili zhruba 13 milionů korun, však nebyla dostatečně vysoká finanční částka, která by Adolfa Šádka uspokojila.

Šulc tak devítinásobného bundesligového šampiona ze stadionu Maxe Morlocka pro 50 tisíc diváků, jenž je po úvodních pěti kolech nové sezony na průběžné páté pozici, hned tak neposílí...

Tvrdík kritizuje organizaci v národním týmu: Hráči se vrátí ve 3,30 z Karviné a už v 9 se mají hlásit na srazu!

Zdroj: isport.blesk.cz