Juventus uspěl ve šlágru s Interem Milán, římské derby ovládlo AS

Sobotní program sedmatřicátého kola italské Serie A nabídl zajímavou podívanou. Šlágr mezi Juventusem a Interem Milán dopadl lépe pro Starou dámu, která vítěze ročníku porazila 3:2. Za domácí se střelecky prosadil Ronaldo a dvakrát Cuadrado, na druhé straně se připisovali přesné zásahy Lukakovi a vlastní Chiellinimu.

Spezia doma rozstřílela Turín 4:1 po brankách Sapanary, Erliče a dvou přesných zásahů Nzoly, zatímco hosté skórovali jen jedinou trefou Belottiho. Divokou přestřelku zažila Atalanta na půdě Janova, ale nakonec se radovala z výhry 4:3.

Večerní římské derby dopadlo lépe pro AS, které dokázalo porazit Lazio 2:0. Skóre otevřel v první půli Mchitarjan, ve druhé půli náskok pojistil Pedro. Fiorentina neuhájila svou půdu před nájezdem Neapole a nakonec padla 0:2. Po bezbrankové první půli otevřel skóre Insigne a druhou trefou náskok pojistil Zielinski.

Serie A - 37. kolo:

Janov - Atalanta 3:4 (0:3)
Branky: 49. a 85. Šomurodov, 67. Panděv - 9. Zapata, 26. Malinovskyj, 44. Gosens, 51. Pašalić

Spezia - Turín 4:1 (2:0)
Branky: 19. Saponara, 41. a 74. Nzola, 84. Erlić - 53. Belotti

Juventus - Inter 3:2 (2:1)
Branky: 24. Ronaldo, 45.+3 a 88. z pen. Cuadrado - 35. Lukaku z pen., 83. Chiellini vl.

AS Řím - Lazio 2:0 (1:0)
Branky: 42. Mchitarjan, 78. Pedro

Fiorentina - Neapol 0:2 (0:0)
Branky: 56. Insigne, 67. Zielinski

Benevento - Crotone 1:1 (1:0)
Branky: 13. Lapadula - 90.+3 Simy

Udine - Sampdoria 0:1 (0:0)
Branka: 88. Quagliarella z pen.