Sanchez se dvakrát trefil za Inter, Juventus neměl problém se Spezií

Úterní večer odstartoval další kolo italské Serie A, ve kterém se představil Juventus. Stará dáma se proti Spezii poradila až ve druhém poločase, ve kterém udeřili Morata, Chiesa a Ronaldo, kteří obstarali výhru 3:0. Ve středu jako první změřila síly Neapol na půdě Sassuola a nakonec se po divoké přestřelce musela smířit s remízou 3:3.

Na San Siru se po bezbrankové první půli ujali vedení hosté zásluhou Becaa. Až v samotném závěru rozhodl o dělbě bodů Kessié z penalty. Atalanta si zastřílela proti Crotone a soupeře nakonec udolala 5:1. Mezi střelce domácích se zapsali Gosens, Palomino, Muriel, Iličič a Mirančuk.

Římské AS si veze tři body z Fiorentiny. Hosty dostal do vedení na začátku druhé půle Spinazzola, ale vinou vlastní branky Veretouta si Římané duel zkomplikovali. Náskok a výhru jim obstaral až v 88. Minutě Diawara. Inter Milán ve čtvrtek zvítězil na hřišti Parmy 2:1, o obě branky se postaral Alexis Sanchez.

Serie A - 25. kolo:

Juventus - Spezia 3:0
Branky: 62. Morata, 71. Chiesa, 89. Ronaldo

Sassuolo - Neapol 3:3
Branky: 36. Maksimović vl., 45.+1 Berardi z pen., 90.+4 Caputo z pen. - 38. Zieliński, 72. Di Lorenzo, 89. Insigne z pen.

AC Milán - Udinese 1:1
Branky: 90.+7 Kessié z pen. - 68. Becao

Atalanta - Crotone 5:1
Branky: 12. Gosens, 48. Palomino, 50. Muriel, 58. Iličič, 85. Mirančuk - 23. Simy

Benevento - Verona 0:3
Branky: 25. Faraoni, 34. Foulon vl., 50. Lasagna

Cagliari - Bologna 1:0
Branka: 19. Rugani

Janov - Sampdoria 1:1
Branky: 52. Zappacosta - 77. Tonelli

Fiorentina - AS Řím 1:2
Branky: 60. Veretout vl. - 49. Spinazzola, 88. Diawara