Tottenham po úspěšném derby zůstává v čele, Liverpool deklasoval Vlky

Liverpool konečně zabral a Wolves jednoznačně porazil 4:0. Na první pozici ligové tabulky nicméně zůstává Tottenham, který v londýnském derby přehrál Arsenal. O výsledku rozhodla první půle a skvělý výkon ofenzivního dua Kane - Son.

Tři střely na branku, jinak především defenzivní práce. Tu ale José Mourinho svým svěřencům předal skvostně. Tottenham v londýnském derby proti Arsenalu znovu uspěl a nadále tak zůstává v čele.

Už ve třinácté minutě Kane poslal míč na Sona, ten po samostatné akci propálil nádherně Lena a Kohouti vedli. V závěru půle Son předal míč Kaneovi a ten parádní ranou o břevno definitivně rozhodl.

Kane hrál famózně i v obraně, kde si znovu připsal několik vynikajících hlaviček. Arsenal ve druhé půli tlačil, jedinou příležitost si ale vypracoval Lacazette, kterého vychytal Lloris. Tottenham tak získal další tři body a je zpět v čele soutěže o skóre před Liverpoolem a o dva body před Chelsea.

V dalším šlágru kola deklasoval Liverpool Wolves a zůstává tak druhý. Skóre duelu otevřel ve 24. minutě Mo Salah, kterému míč po centru Hendersona přiťukl smolař duelu Coady.

Ten si následně vymodlil penaltu po zákroku Maného, video ale správně odhalilo, že k žádnému faulu nedošlo. Rozhodující úder zasadil hostům Georginio Wijnaldum, který se v 58. minutě nádherně trefil k levé tyči.

Po centru Salaha přidal hlavou třetí trefu Matip, v samotném závěru si poté míč do vlastní sítě srazil Semedo. Branka by to ovšem byla tak, či onak, k míči by se totiž jinak dostal Mané. Závěrečných dvacet minut odehrál i Diogo Jota, bývalý hráč Wolvesu se ale do sítě svého bývalého zaměstnavatele netrefil.