Inter otočil duel s Turínem, Ronaldo opět spasil Juventus, Immobile skóroval za Lazio

V sobotu bylo odstartováno osmé kolo italské Serie A. Lazio Řím zvládlo svůj duel s Crotone, v utkání Spezie a Atalanty naopak branka nepadla. Večer se pak představil i mistrovský Juventus. V neděli se zrodila přestřelka mezi Interem a Turínem FC.

Lazio porazilo Crotone 2:0, mezi střelce se jednou zapsal i pověstný kanonýr Ciro Immobile, druhou branku pak vsítil Correa. Loňský účastník čtvrtfinále Ligy mistrů Atalanta Bergamo nepotvrdil roli favorita a na hřiště Spezie pouze bezbrankově remizoval.

Juventusu se letos příliš nedaří a tým táhne zejména Cristiano Ronaldo, bez kterého Stará dáma svá utkání nezvládala. Důležitost Ronalda se potvrdila i v domácím duelu s Cagliari, kde hvězdný Portugalec dvakrát skóroval a rozhodl tím duel se sardinským celkem. Dvě trefy CR7 v prvním poločase byly to jediné, co diváci (i když jen v televizi) viděli.

Inter Milán dokázal otočit stav utkání s FC Turín. V 64. minutě prohrával o dvě branky, ale čtyřmi góly zápas zvrátil ve svůj prospěch. Na výhře 4:2 se dvěma góly a asistencí podílel střelec Romelu Lukaku.

Inter Milán - FC Turín 4:2 (0:1)
Branky: 67. a 84. z pen. Lukaku, 64. Sánchez, 90. Martínez - 45.+2 Zaza, 62. Ansaldi z pen.

Sampdoria Janov - Boloňa 1:2 (1:1)
Branky: 7. Thorsby - 44. vlastní Regini, 52. Orsolini