Lazio remizovalo s Juventusem, AC Milán s Veronou

Za námi už je i úvodní zápas víkendového kola italské ligy, kdy Sassuolo doma remizovalo s Udinese. V sobotu Cagliari zdolalo Sampdori a Benevento nestačilo na Spezii. Parma pak remizovala s Fiorentinou.

V duelu Sassuola a Udinese ovšem žádná branka nepadla, Sassuolo se i přesto drží ve skvělé formě a zůstává neporažené, pro Udinese se naopak jedná teprve o druhou neprohru v sezóně. Sampdoria s českým reprezentantem Jakubem Janktem podlehla Cagliari, které zvítězilo díky brankám Joaa Pedra a Nandeze.

Spezia po prohře s Juventusem nestačila ani na Benevento, na jehož hřišti prohrála 0:3. Dvěma brankami se blýskl Nzola. Večer pak doma Parma přivítala Fiorentinu, v tomto utkání však žádná branka nepadla.

Lazio Řím remizovalo s Juventusem 1:1. Skóre otevřel v 15. minutě hostující Ronaldo a už už to vypadalo, že si Juventus odveze do Turína všechny tři body, když v 5. minutě nastavení vyrovnal na konečných 1:1 Caicedo.

Inter Milán ztratil jakožto favorit důležité body na půdě Atalanty Bergamo. Milánský velkoklub vedl od 58. minuty díky gólu Martineze, avšak v 79. minutě se trefil Miranchuk a body se dělily.

Bod bere díky pozdnímu gólu také AC Milán, který se utkal s Veronou. První gól vstřelil za Veronu už v 6. minutě český záložník Antonín Barák, který v posledních zápasech chytlskvělou formu. V 19. minutě si dal vlastní gól Calabria a AC Milán už prohrával 0:2. Ve 27. minutě si však dal vlastní gól také hostující Magnani a bylo sníženo na 1:2. Verona už se skoro radovala ze zisku třech bodů na půdě výrazného favorita, když zaúřadoval velezkušený Zlatan Ibrahimovič, který v nastavení druhého poločasu vyrovnal na konečných 2:2.

AC Milán - Verona 2:2 (1:2)
Branky: 27. Magnani (vl. g.), 90+3. Ibrahimovič - 6. Barák, 19. Calabria (vl. g.)