I když se Krmenčíkovi teď daří, tak to neznamená, že měníme plány, prohlásil trenér Brugg, který chce přivést dalšího útočníka

V belgické nejvyšší soutěži vstřelil Michael Krmenčík dva góly a jeho Bruggy vyhrály na hřišti Waregemu vysoko 6:0. Pro českého reprezentanta to byl čtvrtý gól v posledních třech zápasech.

Krmenčík nastoupil v této sezoně poprvé v základní sestavě a hned v 19. minutě si převzal centr Rostagnola, zasekl si míč kolem bránícího hráče a nedal brankáři šanci. Ve 41. minutě přidal druhý gól, když hlavou dorazil odražený míč od břevna.

Bývalý útočník Plzně dlouho nehrál a už se začalo mluvit i o jeho odchodu. „Já jsem vám říkal, že se rozstřílí. Jsem za něj šťastný, že potvrdil to, co ukazuje v tréninku,“ řekl po zápase trenér Philippe Clement, jehož slova citoval web aktualne.cz.

Trenér by však do týmu stále přivedl dalšího útočníka. „Čeká nás náročný program a potřebujeme rozšířit naše možnosti. Když se Michaelovi začalo dařit, neznamená to, že měníme plány,“ poznamenal kouč.

Bruggy oslavily třetí výhru v řadě, po šesti kolech mají 12 bodů a šest jich ztrácí na první Charleroi.