Je možné, že už během reprezentační pauzy přestoupím jinam, přemítá autor vyrovnávací branky Jablonce

Jablonec se během soboty představil na půdě Slovácka, kde od začátku druhé půle prohrával 0:1. Nakonec však přišel na hřiště Jan Chramosta, jehož pozdní trefa zařídila Severočechům aspoň čestný bod. Na hráčově stanovisku ohledně touhy odejít to však nic nezměnilo.

„O odchodu přemýšlím, protože nejsem spokojený s tím, jakou porci minut zde dostávám,“ uvedl dnes již devětadvacetiletý útočník, jenž často do hry naskakuje v roli náhradníka.

Nějaký zájem o jeho služby se přitom prý už objevil, pouze Jablonec zatím nebyl ochotný vyjednávat.

„Jsou kluby, které by mě chtěly, avšak jablonecké vedení zatím o mém přestupu nechtělo ani slyšet,“ přiznal ve výpovědi pro sport.cz Chramosta.

Svou šanci se tak bude snažit využít v právě nadcházející dvoutýdenní pauze, která bude sloužit k reprezentačním účelům.

„Přestupní termín letos končí až na začátku října. Něco se ale třeba může stát už v nadcházející reprezentační přestávce,“ potvrdil pro sport.cz hráč, jenž si kromě Jablonce v minulosti vyzkoušel angažmá i v Mladé Boleslavi či Viktorii Plzeň.