Reprezentace v Kosovu selhala! Schickova úvodní branka nestačila

Ne, takhle si česká reprezentace svůj první zápas během výletu na Balkán nepředstavovala. Národní tým prohrál po debaklu s Anglií už druhý zápas kvalifikace a po čtyřech utkáních má na svém kontě pouze šest bodů, další může získat za pár dnů v Černé Hoře.

Do utkání však reprezentace vstoupila aktivně a odměnou jí bylo přesné gólové zakončení Patrika Schicka. Vedení však vydrželo pouze tři minuty, poté srovnala kosovská hvězda Muriqi a vítěznou branku vstřelil po nešvaru v pokutovém území v 67. minutě Vojvoda. Češi nevyužili tlak v závěru utkání a v Kosovu prohráli 1:2.