Inter je přesvědčen, že do konce srpna získá dalšího Rudého ďábla

Vedení Interu Milán stále více a více věří, že se podaří do zdárného konce dotáhnout roční hostování ofenzivního záložníka Alexise Sáncheze. 

Inter je přesvědčen, že do konce srpna získá dalšího Rudého ďábla

Alexis Sánchez po příchodu do Manchesteru United herně i střelecky strádá. V Arsenalu byl hvězdou, na Old Trafford ale odehrál jen 32 ligových duelů a připsal si v nich jen tři branky.

Nyní by si rád oživil kariéru v Itálii. Zájem o něj má Inter Milán, který již úspěšně získal belgického kanonýra Romelua Lukakua. Ten se trefil hned v prvním ligovém utkání a Inter i díky jeho výkonu vyhrál s přehledem 4:0. Nyní je ale na řadě vedení, aby v průběhu tohoto týdne vyjednalo roční hostování chilského středopolaře.

Sánchez by měl stát okolo 11 milionů liber, stále se ale údajně řeší to, jak to bude s hráčovou mzdou. Inter by totiž podle posledních informací měl hradit až polovinu mzdy.

Otázkou je také, jak se zachová Manchester United. Proti Crystal Palace totiž přišel o Anthonyho Martiala a není jisté, jak dlouho bude na marodce. Inter nicméně věří, že dohodu mezi oběma kluby to neohrozí.