Agëuro úřadoval, Kohouti překvapivě narazili

Manchester City další ztrátu nepřipustil a Bournemouth i díky dvěma zásahům Sergia Agüera porazil 1:3. To Tottenham doma senzačně padl, Kohouti nestačili na Straky.

Newcastle sice přišel o zraněného Allana Saint-Maximina, v Londýně ale senzačně porazil Tottenham. Jediným a svým prvním gólem v Anglii se o to postaral Joelinton.

Kohouti svou obrovskou převahu zužitkovat nedokázali. Stoprocentní příležitost Sona lapil Dúbravka, Kane si po pádu v pokutovém území penaltu nevymodlil. Hned na úvod tak Tottenham ztrácí.

To Manchester City po remíze s Kohouty zabral a Bournemouth porazil 1:3. Harry Wilson, kmenový hráč Liverpoolu, sice na konci první půle dal domácím šanci, po hodině hry se ale podruhé v utkání trefil Sergio Agüero a postaral se o to, že úřadující šampión nezaváhal.

Skvělou formu má na úvod sezóny Raheem Sterling, jenž má na kontě pět branek stejně jako Teemu Pukki. V posledním dnešním utkání se zrodila remíza. Burnley po brzké trefě Barnese drželo nejtěsnější vedení téměř až do konce, v sedmé minutě nastavení ale Pieters fauloval v pokutovém území a po prozkoumání videa byla nařízena penalta.

K ní se postavil Raúl Jiménez, který krátce předtím orazítkoval tyč. Při penaltě se ale nemýlil a srovnal na konečných 1:1.

Výsledky nedělních zápasů 3. kola anglické Premier League:

Bournemouth - Manchester City 0:1 (45+3. H. Wilson - 15. a 64. Agüero, 43. Sterling)
Tottenham - Newcastle 0:1 (27. Joelinton)
Wolves - Burnley 1:1 (90+7. z penalty Jiménez - 13. Barnes)