Dvougólový střelec Hašek: Po vyřazení z Evropské ligy jsme to neměli vůbec jednoduché

Sparta to zvládla a po dvou soutěžních prohrách vyhrála nad ostravským Baníkem 2:0. O oba góly se postaral třiadvacetiletý záložník Martin Hašek, který vstřelil teprve svůj druhý, respektive třetí gól od lednového přestupu z Bohemians. Spartu výhra posunula na čtvrtou ligovou příčku, ještě však bude čekat na výsledky Plzně a Boleslavi.

Dvougólový střelec Hašek: Po vyřazení z Evropské ligy jsme to neměli vůbec jednoduché

„Myslím si, že můžeme být spokojeni. Vyhráli jsme, vstřelili dva góly a hlavně po dobrém výkonu. Nebylo to ale vůbec jednoduché. Před třemi dny jsme hráli, měli jsme dost cestování, málo spánku, do toho zklamání z vyřazení z Evropské ligy. I proto byla v šatně velká radost za to, jak jsme zápas s Baníkem zvládli,“ prohlásil Hašek na pozápasové tiskové konferenci.

„Zatím jsem v lize moc branek nedal, takže pro mě není snadný žádný. Každého si ohromně vážím. Když to ale porovnám s tím první ve Spartě, který jsem vstřelil Karviné, tak ty proti Baníku byly sladší. Byly vítězné. Proti Karviné jsem jen snižoval v 88. minutě na 1:3. To už nemá takovou hodnotu,“ dodal Hašek.

Další zápas odehraje Sparta na půdě Slovanu Liberec příští neděli. Před reprezentační pauzou ještě Letenští stihou odehrát v první zářijový den domácí zápas proti Sigmě Olomouc. První derby se Slavií této sezóny je pak na programu ve druhé polovině září a o týden později bude Sparta zajíždět do Plzně.