Spartu prožívám ještě méně než Bohemku, přiznal ostravský Reiter

Ostravský Rudolf Reiter sehrál proti Bohemians 1905 pikantní zápas. Do Baníku totiž přišel v létě právě z Ďolíčku. Podle svých slov to však nijak extra neprožíval...

Spartu prožívám ještě méně než Bohemku, přiznal ostravský Reiter

"Neřešil jsem, že hraju proti Bohemce, hrálo se mi normálně. Nijak zvlášť jsem to neprožíval. S kluky se znám, byl jsem tam dva roky, mám ke klubu i k jejím hráčům obrovský respekt, úctu a mám je rád. Ale nebral jsem to nějak extra," vzkázal svěřenec Bohumila Páníka.

Tomu s taktikou nepomáhal, nicméně nějaké poznatky o Klokanech mu přeci jen předal. "Sestavu jsem trefil úplně přesně," pochlubil se čtyřiadvacetiletý středopolař, který má na nové adrese velkou důvěru a odehrál zatím všechno.

Další zajímavý duel čeká exsparťana v rámci šestého kola. V neděli se totiž jeho nynější chlebodárce představí v letenské Generali aréně, kde bude jeho klub hájit stoprocentní bilanci z hřišť soupeřů.

"Spartu prožívám ještě méně než Bohemku. Sice jsem tam začínal, ale v lize jsem za ní neodehrál nic. Za Bohemku mám skoro šedesát stratů," uzavřel kolega Smoly, Hrubého, Baroše a spol.