Dočasné loučení s Androvým stadionem: Sigma pouští 3 hráče na zkušenou do druhé ligy...

Radoslav Látal dal trojici olomouckých hráčů z Androva stadionu zelenou k odchodu a ti tak stráví nadcházející soutěžní ročník 2019/2020 na hostování v druholigových klubech.

Dočasné loučení s Androvým stadionem: Sigma pouští 3 hráče na zkušenou do druhé ligy...

Nejbližší budoucnost za hranicemi Hané, kde se vše připravuje na sobotní 2. kolo Fortuna:ligy se Zlínem, tak čeká na trio Lukáš Buchvaldek, Pavel Zifčák a Jiří Sláma.

Obránce Sláma a útočník Zifčák, kteří spolu hráli uplynulou sezonu v mistrovském juniorském týmu, uspěli na zkoušce v Pardubicích, kde tak budou sbírat potřebné zkušenosti.

Kromě nich dočasně zmizí z olomouckého kádru také třiadvacetiletý středopolař Buchvaldek, jenž se vrátil z Třince a byť absolvoval i herní soustředění v Rakousku, nakonec se do prvního týmu nevlezl.

Prvoligové starty za Sigmu si tak zatím nepřipíše a až do června 2020 bude působit v barvách Vítkovic, jejichž dres nově obléká také další olomoucký hráč Jakub Matoušek. Součástí tamního kádru je pak také například kmenový hráč Plzně Jan Suchan.

"Kluci, ať se vám daří," zaznělo na oficiálních stránkách tradiční moravské značky, která se nedávno posílila ofenzivním obrem Tandirem z Ružomberoku.