Slávistické béčko posílil Švec. 4 mladíci míří do druholigového Vyšehradu a Pokorný s Chalušem si hledají nový klub

Protože začne nově vzniklé slávistické béčko bojovat v ČFL až na startu druhé srpnové dekády, letní příprava se rozběhla teprve v těchto dnech.

Slávistické béčko posílil Švec. 4 mladíci míří do druholigového Vyšehradu a Pokorný s Chalušem si hledají nový klub

Sešívaný kádr, který je z velké většiny tvořen z dosavadní juniorky a hráčeů z mistrovského dorostu U19, je bohatší o odchovance Jana Blažíčka, jenž má za sebou etapu v Mladé Boleslavi.

Další staronovou tváří je ostřílený zadák Michal Švec, jenž bude společně s Miroslavem Podrazským nejzkušenějším článkem mužstva. "Jeho působení v klubu se v tuto chvíli finalizuje," zaznělo na adresu dnes již bývalého obránce Bohemians 1905 na webu slavia.cz.

Do Slavoje Vyšehrad byl zapůjčen kapitán juniorky Libor Drozda, kterého budou do týmu nováčka druhé ligy následovat také Kristijan Trapanovski, David Macháček a Farid Nabyijev.

S béčkem nyní trénují také obránci Matěj Chaluš a Lukáš Pokorný. Ti by však ve Vršovicích setrvat neměli, protože si hledají angažmá.

Aktuální seznam hráčů Slavie B:

Brankáři: Luka Radotić (ročník 2000), Jan Sirotník (ročník 2002)

Obránci: Jan Havránek (ročník 1999), Martin Mach, Jiří Janoušek (ročníky 2000), Jan Walter, Daniel Kosek, Tomáš Vincour, Alexandr Bárta, Michal Hošek (ročník 2001), Matěj Chaluš, Lukáš Pokorný, Michal Švec

Záložníci: Adam Petrák (ročník 1999), Michal Vaněk, Vojtěch Šilhan, Nedžad Zinhasovič (ročníky 2000) Jan Blažíček, Michal Kubáň, Jakub Zeronik, David Eichler, Lukáš Červ, Matěj Vít (ročníky 2001), Martin Douděra (ročník 2002), Miroslav Podrazký

Útočníci: Adam Vlasák, Ladislav Krobot (ročníky 2001)