Pogba: Spekulací bylo hodně a asi to ze mě cítili. Myslím, že je vhodná doba hledat štěstí jinde

Prakticky celé jaro se hovoří o tom, kam šestadvacetiletý francouzský záložník odejde. Aktuální mistr světa si rozhodně může vybírat, protože patří mezi nejatraktivnější zboží na aktuálním hráčském trhu. Přestože se dlouho hovořilo o tom, že ho Manchester United nemá v plánu pustit, tak i samotný hráč naznačil, že je čas zvednout kotvy.

Pogba: Spekulací bylo hodně a asi to ze mě cítili. Myslím, že je vhodná doba hledat štěstí jinde

Variant je několik, ale taktéž už se nepředpokládá, že by Pogba zamířil na Camp Nou. Dlouho jej katalánský gigant sledoval a na každý jeho zápas vysílal pozorovatele, ale nakonec ten velký humbuk utichl. Ve hře je ale návrat do Juventusu, kde se z něj stala hvězda. Stará dáma by se tomuto partnerství rozhodně nebránila.

Největší hlad po jeho službách má však aktuálně Real Madrid. Španělský královský klub opět vede jeho krajan Zinedine Zidane, který obdivuje jeho schopnosti a také samotný hráče několikrát naznačil, že Bílý balet není rozhodně adresou, kterou by šlo snadno odmítnout. Vše tak nasvědčuje tomu, že Rudí ďáblové jednu ze svých opor už na Old Trafford neudrží.

„Spekulací bylo už hodně a asi jste to ze mě i vycítili. Jsem spojován s několika kluby, ale opravdu zatím nemám jasno, který bych si vybral. V Manchesteru už jsem tři roky a vše je tu skvělé.  Zažil jsem tu i špatné momenty, ale jindy zase dobré. Tak je to asi všude. Mám za sebou asi nejlepší sezónu na Old Trafford, ale myslím, že už je si vhodná doba na to, abych zkusil novou výzvu někde jinde,“ nechal se slyšet Pogba během turné v Asii.