Sparta na Teplice nevyzrála, branku nevstřelila a potřetí za sebou nezvítězila

Sparta Praha zažívá velkou krizi. Teplicím doma podlehla 0:1, je to druhá prohra v řadě a třetí nevítězství po sobě. Autorem jediné branky byl teplický Pavel Moulis, jenž udeřil až v 83. minutě. Sparta tak zažívá velkou krizi, naopak Teplice jsou na vzestupu.

Sparta byla lepší ve všech statistikách, měla lepší držení míče, více střel na bránu, méně žlutých karet. Měla i několik gólovek. Ty ale měly i Teplice. A Severočeši narozdíl od Letenských alespoň jednu využili. Proto vyhráli 1:0. Dlouho to vypadalo, že zápas skončí bezbrankovou remízou, Teplice ale v 83. minutě udeřily a získaly cennou výhru na horké letenské půdě.

Sparta je v tabulce šestá s 31 body, Teplice se naopak posunuly na 9. místo a na svém kontě mají 22 bodů.

Sparta Praha - Teplice 0:1 (0:0)

Branka: 83. Moulis
Žluté karty: 23. Plavšić, 70. Stanciu – 16. Jeřábek, 45. Kučera, 61. Vondrášek, 62. Hyčka
Domácí: Heča – Wiesner (46. Vácha), Radaković, Štetina, Costa – Chipciu, Sáček (79. Šural), Stanciu, Plavšić – Pulkrab (73. Hložek), Tetteh, trenér: Ščasný
Hosté: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob – Ljevaković, Kučera – Hora, Trubač (76. Žitný), Hyčka (70. Moulis) – Jindráček (87. Hošek), trenér: Hejkal
Diváci: 6 410
Rozhodčí: Hrubeš – Moláček, Vlček