Pan zachránce! Nejdůležitější trefy Sergia Ramose

Prostřídalo se kolem něj nespočet spoluhráčů, on však zůstává věrný. Současný kapitán Bílého baletu Sergio Ramos však pro Real není důležitý jen svou loajalitou, ale i svými brankami v napjatých situacích. Zde jsou jeho čtyři nejpamátnější góly!

vs. Atletico Madrid – finále Ligy mistrů 2016

Po dvou letech se Real Madrid prokousal až do finále Ligy mistrů a opět Ramosově partě čelil městský rival Atletico Madrid. Na rozdíl od utkání v Lisabonu šli ale do vedení Baleťáci, a zásluhu na tom měl právě Sergio Ramos skórující v 15. minutě.

Tento stav vydržel až do 82. minuty, kdy vyrovnal belgický Yannick Ferreira Carrasco. V základní hrací době a ani v následném prodloužení už branka nepadla a o novém majiteli ušatého poháru musely rozhodnout penalty, kde neproměnil svůj kop Juanfran a Real vyhrál rozstřel 5:3.