Pan zachránce! Nejdůležitější trefy Sergia Ramose

Prostřídalo se kolem něj nespočet spoluhráčů, on však zůstává věrný. Současný kapitán Bílého baletu Sergio Ramos však pro Real není důležitý jen svou loajalitou, ale i svými brankami v napjatých situacích. Zde jsou jeho čtyři nejpamátnější góly!

vs. Sevilla – finále superpoháru UEFA 2016

Real jakožto vítěz Ligy mistrů 2015/16 nastoupil v evropském superpoháru proti konkurenční Seville, která dokonala Zlatý hattrick v Evropské lize. V sestavě Los Blancos samozřejmě nechyběl ani kapitán, ale i bývalý hráč Sevilly, Sergio Ramos.

Sevilla navzdory úvodní trefě Marca Asensia utkání otočila a vedla 2:1 až do 93. minuty, kdy Ramos vyrovnal hlavičkou. Šlo se tedy do prodloužení a tam rozhodl jiný španělský obránce. Bek Dani Carvajal po perfektním průniku zaznamenal v 119. minutě vítěznou branku.