United dostali gól po třinácti vteřinách a prohráli na půdě Tottenhamu, Chelsea schytala debakl od Bournemouthu

Poslední den přestupového období bylo na programu 25. kolo anglické Premier League, ve kterém byl jednoznačným šlágrem souboj Tottenhamu s Manchesterem United.

Leicester přicestoval na stadion Evertonu bez opory Mahreze a po prvním poločase již prohrával 2:0, ve druhém poločase již pouze kosmeticky upravil skóre na 2:1 z penalty Vardy. Chelsea doma schytala překvapivý debakl 0:3 od podceňovaného Bournemouthu, za který se postupně trefili Wilson, Stanislas a bývalý hráč Chelsea, Aké.

Manchester City, který vede soutěž, si pohodově poradil s West Bromwich Albion a vyhrál 3:0 díky gólům Fernandinha, de Bruyneho a útočníka Sergia Agüera. Druhému týmu z Manchesteru se již tolik nedařilo, United dostali na půdě Tottenhamu gól od Christiana Eriksena již po třinácti vteřinách, druhý gól si navíc necelou půlhodinu po začátku hry dal Phil Jones a "Rudí ďáblové" již se zápasem nic udělat nedokázali.