Změny na Old Trafford. Kdo schytá Alexisův příchod?

Nejnovější britské zprávy hovoří o tom, že přestup Alexise Sanchéze na Old Trafford je téměř hotový a že klub z Manchesteru čilského forvarda zlanařil na extrémně vysoký plat. 

Změny na Old Trafford. Kdo schytá Alexisův příchod?

Jenže v kádru současných Rudých ďáblů jsou i hráči, kteří to mají nahnuté a jejichž jméno je často spojováno s odchodem. Tato jména se v základní sestavě objevují jen zřídka a málokdo z nich věří, že by se jejich role v týmu mohla v dohledné době zlepšit.

Jedním z těch hráčů je například Marouane Fellaini, jehož do týmu přivedl kouč David Moyes. Do sestavy jej dával i následující kouč Louis van Gaal, třetí trenér v pořadí José Mourinho v něm ale takovou důvěru nemá a chce se jej zbavit. 

Nabíku za něj už údajně poslal West Ham United a je jen otázkou času, než ji Manchester United příjme. Kromě Fellainiho by měl odejít i Henrikh Mkhitaryan, jemuž se dlouhodobě nedaří. Jeho kroky by měly směřovat do Dortmundu, odkud mimo jiné na Old Trafford přišel.

Dalším odchozím by měl být stoper Axel Tuanzebe, jenž by měl následující půlrok odhostovat v Aston Ville. Aby se ale vyrovnala rovnováha v týmu, na soupisku United by měl být připsán i bek Juventusu Alex Sandro, o kterého se Mourinho zajímá už delší dobu.