Kdo střelecky září v Juniorské lize? Nástupce Bonyho i talent, co byl v Chelsea

Už jen několik posledních zápasů a Juniorská liga ulehne k zimnímu spánku. Pohled na aktuální tabulku dává tušit, že na jaře se o celkové prvenství strhne ještě pořádně tuhý boj. Momentálně vedou Teplice, ovšem čtvrtá Příbram je zpátky jen o tři bodíky. A jak to vypadá v tabulce střelců? Podívejte se na hráče, kterým to na podzim nejvíce pálí.

14 gólů – Dominik Šup

Jestli má někdo na současném prvenství Teplic v Juniorské lize opravdu lví podíl, je to právě dvacetiletý Dominik Šup. Stačí se podívat na jeho statistiky. V šestnácti odehraných zápasech stihl nasázet čtrnáct gólů, postaral se tak o více než čtvrtinu branek svého týmu. Dvěma trefami sestřelil v úvodu sezony i Spartu. Teplice si dobře uvědomují, že v rukou dřímají talentovaného forvarda, který má předpoklady pro to, aby byl jednou platným hráčem i v ligovém týmu. K nejvyšší soutěži už letos jednou přičichl, když naskočil na posledních pár minut do duelu se Slováckem (3:0).

Hapal či Gabriel opět hvězdami Sparty? Tihle synové slavných otců chtějí prorazit na Letné!

Hrají Ligu mistrů, dostanou se i do ligy? 5 největších talentů v týmu Sparty do 19 let