Anglické týmy hrály prim - vyhráli City, Liverpool i Tottenham

AS Řím potvrdilo svou sílu i v Lize mistrů a vyprovodilo doma Chelsea tříbrankovým přídělem. Skóre otevřel již v první minutě El Shaarawy, který ještě před změnou stran náskok navýšil. Ve druhém poločase se střelecky prosadil i Perotti a upravil na konečný výsledek 3:0.

Atlétiko Madrid se doma trápilo s Karabachem. Hosty poslal do vedení ve 40. minutě Míchel a ve druhé půli hasil alespoň remízu Thomas. Basilej začala proti CSKA dobře díky brance Zuffiho, ale po změně stran otočili utkání Dzagojev a Wernbloom.

Celtic před svým publikem zatápěl Bayernu Mnichov. Bavorský gigant šel sice do vedení díky Comanovi, ale v 74. minutě srovnal McGregor a výhru německému klubu obstaral o tři minuty později Martínez. Manchester City na Old Trafford uspěl s Benfikou díky vlastní brance Svilara a proměněné penaltě v podání Blinda.

Barcelona v Řecku uhrála s Olympiakosem pouze bezbrankovou remízu 0:0. PSG řádilo proti Anderlechtu. Skóre otevřel Verratti, dvakrát se prosadil Neymar a hattrick zaznamenal Kurzawa. Juventus hasil na půdě Sportingu remízu až ve druhém poločase, kdy se prosadil Higuaín.

V zápase Besiktase s Monacem vstřelil těsně před koncem prvního poločasu gól hostující Rony Lopes. V 54. minutě z penalty srovnal domácí Tosun a jelikož se do konce zápasu nic zásadního nestalo, rozešly se oba týmy smírně.

V zápase Neapoli s Manchesterem City došlo k přestřelce, ze které jako šťastnější vyšli, jejichš vítězství stvrdil v úplném závěru rozdílovým gólem Raheem Sterling. Ve večerních zápasech vyhrál další z anglických týmů, Tottenham, který porazil jasně 3:1 Real Madrid. Nedařilo se naopak Dortmundu, který pouze remizoval s Apoelem Nikósie.

AS Řím - Chelsea 3:0 (1. a 36. El Shaarawy, 63. Perotti)
Atlético Madrid - Karabach 1:1 (56. Thomas - 40. Míchel)
Basilej - CSKA 1:2 (32. Zuffi - 65. Dzagojev, 79. Wernbloom)
Celtic - Bayern 1:2 (74. McGregor - 22. Coman, 77. Martínez)
Manchester United - Benfica 2:0 (45. vlastní Svilar, 78. z penalty Blind)
Olympiakos - Barcelona 0:0
PSG - Anderlecht 5:0 (30. Verratti, 45+4. Neymar, 52., 72. a 78. Kurzawa)
Sporting - Juventus 1:1 (20. César - 79. Higuaín)

Besiktas - Monaco 1:1 (54. Tosun (pen.) - 45+1. Rony Lopes)

Neapol - Manchester City 2:4 (21. Insigne, 62. Jorginho (pen.) - 34. Otamendi, 48. Stones, 69. Agüero, 90+2. Sterling)

Tottenham - Real Madrid 3:1 (27. Alli, 56. Alli, 65. Eriksen - 80. Ronaldo)

Dortmund - APOEL 1:1 (29. Guerreiro - 51. Pote)

Porto - Lipsko 3:1 (13. Herrera, 61. Pereira, 90+3. Pereira - 48. Werner)

Liverpool - Maribor 3:0 (49. Salah, 64. Can, 90. Sturridge)

Sevilla - Spartak Moskva 2:1 (30. Lenglet, 59. Banega - 78. Zé Luis)

Šachtar - Feyenoord 3:1 (14. Ferreyra, 17. Marlos, 68. Marlos - 12. Jorgensen)