Cascarino o Kloppovi, potřebuje pauzu jinak...

Bývalý útočník Chelsea Cascarino by rád viděl Jürgena Kloppa na odchodu z Liverpoolu. Kloppa vybralo vedení klubu z Anfield v roce 2015, poté co opustil Dortmund. Padesátiletý lodivod je v Liverpoolu velmi populární. Mimo jiné za jeho loajalitu. Cascarino si však myslí, že potřebuje od trénování pauzu, jakou má například Pep Guardiola.

Cascarino řekl: „Úplně chápu trenéry, kteří potřebují přestávku od fotbalu. Guardiola to udělal v roce 2012, nevidím důvod proč by to Klopp nemohl udělat též."

Pro kouče je to jednotvárná úloha. Od svých hráčů potřebuje, aby trénovali intenzivně, hráli na maximum od první do poslední minuty." Vysvětluje bývalý hráč.

„Vidíte jak Klopp skáče, udílí na lajně pokyny, emočně se vyčerpává. Po svých hráčích chce dostat to nejlepší." Popisuje Cascarino.

„Není to jen zápas. Je to práce do pondělí do pátku. Velké množství tréninků."

Liverpool v nové sezóně zatím jednou remizoval - s Watfordem 3:3, a jednou vyhrál - 1:0 nad Crystal Palacem. Mezitím ve středu 23.8. postoupil přes Hoffenheim do skupinové fáze Ligy mistrů.

V tabulce střelců má anglický tradiční celek čtyři hráče se dvěma góly. Emre Can, Mané, Salah a Firmino dali v nové sezóně ve všech soutěžích dohromady každý po 2 gólech.