De Boer: Odmítl jsem Liverpool i Barcelonu

Frank De Boer prozradil, že měl mnohem lukrativnější nabídky na angažmá než od současného Crystalu Palace, kde od nové sezony působí.

De Boer: Odmítl jsem Liverpool i Barcelonu

Nizozemský kouč prozradil na předzápasové tiskové konferenci, že mu byla nabídnuta pozice manažera Liverpoolu poté, co na lavičce skončil Brendan Rodgers. „Liverpool mě oslovil s nabídkou na volné místo manažera a já to odmítl, že protože jsem se necítil připraven. Neuvažoval jsem nad tím ani dvě sekundy, byl jsem šťastný v Ajaxu a nechtěl jsem přerušit kontrakt,“ prozradil bývalý obránce.

De Boer dále odkryl ještě jedno tajemství, a sice že ho oslovila také Barcelona. „Měl jsem zprávu od jednoho ze spolupracovníků Johana Cruyffa, pozvánku na pohovor ohledně volného místa na Nou Camp. Ale to jsem odmítl taky. Opět, necítil jsem, že jsme na takové angažmá připravený,“ odůvodnil své rozhodnutí 47letý trenér.

Nakonec De Boer tedy skončil v Selhurst Parku. „Tentokrát už jsem se cítil připraven. Věděl jsem o Premier League jako o neuvěřitelně vyrovnané soutěži. Věděl jsem, že chci být do toho zapleten,“ uzavřel. De Boer má, co se týče své reputace, v Crystalu Palace co napravovat. V minulé sezoně totiž naprosto vyhořel v Interu Milán, kde ve funkci vydržel jen 85 dní.