Obejdu se bez čtvrté posily, hlásí sebevědomý Mourinho

Jose Mourinho už nepředpokládá, že Manchester United ještě bude v letním přestupovém okně posilovat. Portugalský kouč je se svým kádrem spokojen, ačkoliv původně si přál čtyři posily.

Obejdu se bez čtvrté posily, hlásí sebevědomý Mourinho

Red Devils přes léto přivedli obránce Victora Lindelofa z Benfiky Lisabon, záložníka Nemanju Matiče z konkurenční Chelsea a útočníka Romela Lukaku z Evertonu. Mourinho si přál ještě jedno jméno – Ivana Perišiče z Interu Milán. Z přestupu ale nejspíš sešlo.

Přesto je „Special One“ s nákupy spokojen a věří, že jeho tým je dostatečně silný na novou sezonu. „Řekl jsem panu Woodwardovi (předseda klubu), že samozřejmě jsem chtěl čtyři posily, ale také jsem mu řekl, že na to nehodlám tlačit, že má udělat to, co si myslí, že je nejlepší pro klub. Budeme spolu i v dalším, lednovém přestupovém okně a příští léto rovněž, takže nevyvíjím na vedení žádný tlak,“ prozradil Mourinho.

Dále bývalý kouč Chelsea, Interu Milán či Realu Madrid pokračoval: „Jsem spokojen se složením týmu. Jsem připraven jít do sezony bez čtvrté posily. Pokud už jsme mimo trh, jsem s tím v pohodě. Můj klub si vedl báječně. Měl jsem čtyři cíle a tři jsme podepsali ještě před startem prvního zápasu sezony. To je skvělá práce. Naše situace je stabilní,“ pochvaluje si letní nakupování United.