Kdo je dle Mourinha nejlepším hráčem Premier League?

Mourinho je v Chelsea pod zajímavým tlakem, emoce ale z něj sálají stále pozitivně. Dokonce se před novináři vyjadřuje v superlativech.

Vsaďte si na fotbal bez rizika prohry!

Chelsea započala sezónu hrůzostrašně a alespoň mírně ji před domácím publikem napravila výhrou v Lize mistrů proti slaboučkému izraelskému celku Maccabbi Tel Aviv.

Chelsea vyhrála 4:0, do vedení ji poslal již v 15. minutě Willian. O devět minut dříve ale mohl první branku zápasu zasadit Eden Hazard, který kopal penaltu.

Neproměnil a letos udivuje fanoušky Chelsea poměrně špatnou formou. I přesto ale belgický středopolař dle Mourinha patři mezi elitu Premier League: "Hazard je nejlepší v Anglii," dodal Mourinho.

"Eden je nejlepším hráčem v této zemi. Nehraje roli, jestli proměnil nebo neproměnil penaltu," pokračoval Mourinho v opěvování Hazarda, který do Chelsea přišel v roce 2012 za 32 milionů liber.