Blues si z Manchesteru odvezli debakl

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Šlágr druhého kola Premier League dopadl pro Chelsea opravdu tristně. Místo, aby odčinila domácí remízu se Swansea, v Manchesteru ukázala velmi špatnou obranu a prohrála vysoko 3:0.

Koubek v Plzni dotrénoval

Chelsea se k dnešnímu dni přiřadila k výběrům, které začátek sezóny nezvládají. Po domácí remíze se Swansea si londýnský celek utrhl ostudu v Manchesteru, kde jej tamní Citizens porazili výsledkem 3:0.

Gólovou smršť nerozjel po půl hodině hry nikdo jiný, než-li Segio Agüero, když ve velkém vápně zahrál na housle Gary Cahillovi a parádní akci stylově zakončil razantní střelou.

Chelsea se snažila o vyrovnání, to ale nepřišlo a naopak v 79. minutě po rohovém kopu přesně hlavičkoval na vzdálenější tyč Kompany a bylo jasno. Sesypaná Chelsea přestala hrát a o pět minut později nezvládla rozehrávku, kterou zachytil Fernandinho.

Manchester City - Chelsea 3:0