Manchester United přivedl velké brankářské jméno

Manchester United přivedl na slavný Old Trafford nového brankáře, jímž se stal finalista loňského mistrovství světa Sergio Romero.

Manchester United přivedl velké brankářské jméno
Ideální tým Tourého? Premier League by reprezentoval jen...

Osmadvacetiletý gólman, jenž se krátce mihl také v Monaku, dorazil na sever Anglie jakožto volný hráč po vypršení kontraktu v italském klubu Sampdoria Janov a s Rudými ďábly se domluvil na tříleté smlouvě s opcí na další soutěží ročník.

K novému zaměstnavateli se argentinský strážce svatyně s dvaašedesáti mezinárodními starty připojí na právě probíhajícím předsezónním turné ve Spojených státech.

"Hrát za největší klub na světě je pro mě splněním snu. Louis van Gaal je fantastický trenér a nemůžu se dočkat, až mi odstartuje tato nová a jedinečná výzva mé kariéry," zářil nový spoluhráč Shawa, Fellainiho, Rooneyho a spol.

David De Gea by tak měl být opět o něco blíž odchodu, což platí i pro Víctora Valdése, jenž Louise van Gaala zklamal a z Manchesteru zmizí také...

"Musíme se připravovat na sezonu s rizikem, že David De Gea odejde. Proto jsem rád, že jsme získali Sergia, který by mohl tento problém vyřešit. Sergio je velmi dobrý gólman, jsem nadšený, že ho budu mít v Manchesteru United. Loni v Brazílii prožil skvělé mistrovství světa," citoval web sport.cz nizozemského manažera, jenž už Romera vedl během svého působení v celku AZ Alkmaar.

Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!