Kdo nahradí Terryho? Budoucí kandidáti na kapitána Blues

Už je to více než 10 let, kdy John Terry přebral kapitánskou pásku Blues od jiné klubové legendy. Touto klubovou legendou byl Marcel Desailly. Terry měl v Chelsea dobré i zlé momenty. Nyní však pomaličku přichází doba, kdy se klub ze Stamford Bridge bude muset ohlížet po novém kapitánovi. Do několika následujících let Terry předá své kapitánské žezlo svému nástupci. Kdo jím bude?

Kdo nahradí Terryho? Budoucí kandidáti na kapitána Blues
Obří síla United! Manchester by mohl postavit dvě jedenáctky

4) Cesc Fábregas

Přestože je Fábregas na Stamford Bridge relativně novou tváří, je potřeba tuto možnost zvážit. Po odchodu Johna Terryho může být Fabregas možným adeptem na pozici kapitána. Katalánec zastával pozici kapitána už za svého působení v Arsenalu, což může být překážkou. Kdyby padla volba na Fabregase, vyvolalo by to kontroverze v táborech fanoušků Chelsea a Arsenalu. Může se v budoucnu stát Fábregas kapitánem Chelsea?
[break]

5 velkých zvířat, za které nabízí velkokluby hromadu peněz


3) Branislav Ivanovič

Srbský obránce je v klubu od roku 2008. Je to právě Ivanovič, který je mnoha fanoušky tipován za budoucího kapitána Blues. Ivanovič je kapitánem svého národního týmu, za který odehrál desítky a desítky mezinárodních zápasů. Ivanovič, jak se zdá, má potřebné kvality, které funkce kapitána vyžaduje. Prokázal to na mezinárodní úrovni. Stane se Ivanovič budoucím kapitánem?
[break]

Khedira opouští Real a míří do Premier League


2) Eden Hazard

V současnosti jedna z největších hvězd Chelsea. Pokud je zdráv, málokdy chybí v základní sestavě svého týmu. Může to být právě on, kdo bude kapitánem Blues? Přestože je mu teprve 23 let, už si svými výkony dokázal naklonit fanoušky Chelsea na svoji stranu. Belgický reprezentant byl vyhlášen nejlepším hráčem Chelsea za rok 2014. Může mu to dopomoci k titulu kapitána?
[break]

1) Gary Cahill

Cahill je největším favoritem na pozici nástupce Johna Terryho. Byla by zachována tradice středních obránců s kapitánskou páskou. Než v roce 2012 přišel do Chelsea, byl Cahill kapitánem Boltonu, kde prokázal potřebnou vášeň, disciplínu a koncentraci být dobrým kapitánem. Svým stylem hry i chováním na hřišti jsou si Terry a Cahill velice podobní. Až jednou Terry bude předávat svoji kapitánskou pásku, bude to právě Gary Cahill, kdo ji po něm převezme.