Ukázali jsme,co umíme, řekl van Gaal

Louis van Gaal neskrýval po přátelském utkání s Barcelonou nadšení. Manchester United podle něj konečně ukázal světu, co umí. Jedním dechem ale dodal, že příprava vlastně nic neznamená. A tak jen potvrdil slova Josého Mourinha.

Ukázali jsme,co umíme, řekl van Gaal
Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

V přípravném utkání na novou sezónu porazil Manchester United vítěze Ligy mistrů Barcelonu v poměru 3:1, o tom už jsme Vás informovali. Po duelu ale promluvil na tiskové konferenci Louis van Gaal a manažer rudých ďáblů neskrýval nadšení.

"Jsem šťastný, konečně jsme zase světu ukázali, co umíme a co je v našich silách,"řekl na úvod Louis van Gaal. Jedním dechem ale dodal, že příprava nic neznamená a vlastně tak potvrdil slova Josého Mourinha. "Vždyť víte, co se stalo loni. Taktéž jsme porazili obhájce Ligy mistrů, Real Madrid. Příprava nám nic neříká,"pokračoval nizozemský stratég.

"Dnes jsme si vytvořili spoustu šancí, více než Barcelona. Za to jsem také velmi rád, navíc ve druhé půli jsme hráli s mladými hráči a udrželi jsme téměř stejný rytmus. I to je velice pozitivní,"dodával van Gaal.

Spokojen byl především s výkonem ofenzivního dua a s Adnanem Januzajem. "Myslím, že se Barcelona nemohla vyrovnat s hrozbou Depaye a Rooneyho. Musím ale říci, že Adnan Januzaj byl také velkou hrozbou a hrál velice dobře. Zároveň vstřelil nádherný gól,"dodal na závěr Nizozemec.

Ten nyní řeší tři různé záležitosti. Stále doufá, že David de Gea zůstane, zároveň je jasné, že Ángel di María Manchester opustí. Van Gaal poté hledá útočníka a jeho vyvoleným by se mohl stát Pedro. Jasno by mělo být příští týden.

Čtyři útočníci, kteří by mohli nahradit Bentekeho v Aston Ville